TJ Sokol Lidice

2006 / 2007

24.kolo Beroun - Lidice 6:0

ČESKÝ LEV BEROUN – SOKOL LIDICE

6 : 0 (4:0)

branky : URBAN 2

HOREL 2

PALUSKA 1

OPÁLECKÝ 1

Rozhodčí : HOLÝ, Kratochvíl,Zdeněk

Sestava Lidic: Kohout – J.Halwiger(od 23.min. Rudek), Zýka, Míčka—Šmejkal(od 65.Koloušek), Aleš Radosta, Hlásek(od 46.Mondek), Šimůnek—Egrmaier, Hanf

Průběh zápasu: do tohoto utkání jsme nastoupili s tím, že nesmíme dostat hned na začátku branku,ale vůbec se nám toto nepodařilo. Berounští se do nás obuli hned zostra a také to bylo vidět na naší obranné činnosti ,protože již v 6. minutě hrála naše obrana ofsajd systém,ale rozhodčí ačkoliv se jednalo o jasný ofsajd(o přestávce se nám lajnový rozhodčí omluvil,že to ofsajd byl,ale že to přehlédl) a domácí URBAN překonal Kohouta. Obrana Lidic byla rozhozená a také o minutu později vyrobila další hrubku,která byla zakončena domácím PALUSKOU a již to bylo 2:0. Teprve po této sprše jsme začali hrát svůj fotbal a kombinovali jsme po zemi. Domácí začali také prohrávat osobní souboje,ale my jsme si vytvořili pouze jednu pořádnou šanci,když ve 22. minutě střílí Aleš Radosta ze 30m do spojnice tyčí. Ve 23. minutě chytá Kohout další tutovku včasným vyběhnutím,ale již ve 24. minutě si narazil domácí OPÁLECKÝ a ačkoliv jsme se domnívali, že je znovu v ofsajdu, zvyšuje střelou k tyči již na 3:0 pro Beroun. Potom jsme provedli střídání,když místo Jana Halwigera nastoupil Petr Rudek. Snažili jsme se domácí v jejich utočení zastavit,ale vůbec se nám nedařila rozehrávka ani kombinace. Domácí stále více tlačili a nakonec ve 32. minutě provedli pěknou kombinaci,když vyšachovali i brankáře Kohouta a do prázdné branky URBAN zvyšuje na 4:0. V podstatě bylo rozhodnuto . Snažili jsme se ,ale vůbec nic nám nevycházelo. Ve 40. minutě střílí Zdeněk Hlásek z trestného kopu,ale domácí brankář Hosnedl vyráží konečky prstů na rohový kop.Ve 43.minutě nakopl domácí brankář na Horela,který prokličkoval až před Kohouta,ale jeho střela skončila nad Lidickou brankou.

O přestávce jsme provedli střídání,kdy musel odstoupit kulhající Hlásek a nastoupil David Mondek. Ve 49. minutě vybojoval míč Hanf,našel Šimůnka,který krásně nahrál Tomášovi Radostovi,ale jeho střela k naší smůle skončila na břevně berounské branky. V 51. minutě si došel pro míč domácí HOREL,dostal kolmici mezi obránce a nakonec utekl i obraně a přízemní střelou zvýšil již na 5:0 V 60.minutě se situace opakovala,ale tentokrát Horela vychytal náš Kohout.. V 65. minutě jsme provedli střídání,když za zraněného Šmejkala nastoupil Karel Koloušek. V 67. minutě si domácí HOREL opět narazil se svou zálohou, znovu dostal kolmici mezi obránce a jeho celkově 4. unik skončil i kličkou Kohoutovi a stanovil na 6:0. Naše mužstvo bylo zcela zlomeno a pravděpodobně se ho zželelo i rozhodčímu Holému,který zápas z neznámých důvodů v 75. minutě ukončil a odešlo se do kabin.

Závěrem lze říci, že utkání se nám zcela nepovedlo, hráči vůbec neposlechli pokyny trenéra Topky a soupeři nakonec vyšlo vše na co šáhli. Obrana Lidic byla přetížená a proto také dělala chyby za které jsme platili brankami. Berounští prostě byli jasně lepší jak v pohybu bez míče tak i kombinačně. Naši hráči mimo 2 střel bratří Radostů a trestného kopu Hláska neměli žádné šance.

Žádné komentáře