TJ Sokol Lidice

2006 / 2007

17.kolo Lidice - Slavoj 2:2

SOKOL LIDICE – SLAVOJ KLADNO

2: 2 (0:1)

branky : Šmejkal 1 -- vlastní Lidic

T.Radosta 1 Jícha 1

Rozhodčí: Salač, Pechanec, Jirků

Sestava Lidic: Kohout – Jan Halwiger, Topka, Míčka (od 55.min.Šmejkal),Rudek(od 46.Hanf)—Tlustý, Zýka,Hlásek,A.Radosta—T.Radosta,Šimůnek(od 46. Mondek)—

Náhradníci: Hanf, Hrubeš,Šmejkal,Mondek, Wohlmut

Průběh zápasu : K tomuto prestižnímu drby nastoupili naši hráči s tím, že nesmí pustit soupeře k tvoření hry, dále jsme měli za úkol eliminovat útočné duo Kosora ,Tyburec. Toto se nám docela dařilo a měli jsme již od začátku více ze hry. Hned ve 4. minutě vybojoval míč ve středu pole Tomáš Radosta, nahrál Pavlu Tlustému a tento poslal krásný centr na Aleše Radostu,který vyslal tvrdou střelu na branku soupeře,ale brankář Pečonka se vyznamenal. V 10. min. krásně centruje do vápna Zdeněk Hlásek,ale jeho centr nakonec naši útočníci těsně minuli a skončil těsně vedle soupeřovy branky. Slavoj se snažil o protiútoky,a jeden z mála se jim hodně vyvedl. Nakopli míč do vápna, Petr Zýka jej trefil hlavou, brankář Kohout reagoval na pohyb Kosory,který se však míče nedotkl a tento skončil v naší brance.Prohráváme 0:1. Naše mužstvo se vrhlo do utočení, začali jsme si vytvářet šance,ale nedařilo se je proměňovat. Soupeř se v tuto dobu pouze bránil, když se dostal k naší brance tak rovněž neproměňoval, mnohokrát se vystavili do ofsajdu, což je dost brzdilo. O přestávce jsme provedli střídání a hned se to polepšilo,protože jsme začali hrát více kombinačně Ve 47. mohl vyrovnat střídající Hanf,ale neproměnil tutovku. V 50. minutě se soupeř dostal k centru,ale hlavička Tyburce skončila naštěstí vedle naší branky. V 55. minutě se nám zranil stoper Míčka a místo něho nastoupil Šmejkal. Toto střídání se nám opravdu povedlo, protože hned o minutu později tedy v 56. minutě kopal do vápna trestný kop Zdeněk Hlásek, míč poslal přesně na hlavu Šmejkala a tento v pádu hlavou k tyči srovnal skóre na 1:1. Naši dále utočili,ale v 59. minutě jsme ve středu hřiště provedli velkou chybu, k míči se dostal Tyburec,ale na poslední chvíli zachránil pádem do skluzu Jarda Topka.V 63. minutě vybojoval na půlce Mondek míč, poslal do uniku Hanfa,ale tento, ačkoliv byl sám před Pečonkou, tak to neproměnil. V tuto dobu jsme již hráli od 60.minuty prakticky o deseti, neboť se nám zranil Jan Halwiger(natažený sval) a pouze mohl jen statovat a my jsme již nemohli poslat na hřiště zdravého Hrubeše.V 75.minutě kopal Hlásek rohový kop, míč poslal přesně na hlavu Tomáše Radosty,ale jeho hlavička skončila těsně nad. V 80. minutě nás však Slavoj vykombinoval a Jícha ačkoliv byl podle mého názoru v ofsajdu,poslal Slavoj do vedení 1:2 . O minutu později, tedy v 81.min. si mezi sebou narazili Šmejkal s Tomášem Radostou a Tomáš střelou pod břevno vyrovnal na 2:2. Ještě jsme mohli vyhrát. V 87. minutě vyslal do uniku Hanf Mondeka,ale míč se mu před prázdnou brankou zamotal pod nohy a Pečonka zachránil.

Závěrem mohu říci, že utkání to bylo vcelku dobré. My jsme hráli a vytvářeli jsme si převahu i šance,ale nedařilo se nám je proměnit. Soupeř měl také několik šancí,které naštěstí neproměnil. Dle mého soudu je remíza spravedlivá, pouze se nám v tomto zápase zranili hned 4 hráči a budeme mít problémy se sestavou v dalším kole. Velmi dobře pískal rozhodčí Salač.

 

Žádné komentáře