TJ Sokol Lidice

2006 / 2007

13.kolo Lidice - Hostivice 1:0

Sokol Lidice - Hostivice 1:0 (0:0)
 

     Oba týmy začaly zostra. Hostivický Machuta, který ještě na jaře hostoval právě v Lidicích, však svůj průnik neproměnil, na druhé straně se A. Radosta před bránou neprosadil. Jeho bratr Tomáš poté prověřil Fráka, ten si však se střelou poradil. Hráči si dlouho zvykali na silný vítr, který jim kazil přihrávky.
    Velkou příležitost měl R. Halwiger, ale z voleje pálil mimo. Do šance se dostali i Hostivičtí, když byl Končel faulován, ale pokutový kop odpískán nebyl. V obraně měli Lidičtí výborného Záleského, který dvakrát skluzem forvardy zastavil.
 
    Ve druhém poločase stříleli domácí Hanf a následně R. Halwiger, Frák ale na poslední chvíli zakročil. Lidice měly velké problémy s akcí Machuty, jenž si obhodil obránce, ovšem ti mu vystřelit nedovolili. V 69. minutě R. Halwiger pálil do boční sítě, T. Radosta se pak držel za hlavu, když po rohovém kopu hlavou netrefil prázdnou bránu. V té době se Hostivičtí drželi zuby nehty, Lidice ne a ne z velkého tlaku dát gól.
    V 79. minutě se dočkaly. Brankář Frák se dobře nezkoncentroval a za svá záda pustil nevinný centr kapitána Egrmaiera z TK. V nastavení mohl soupeř ještě vyrovnat, ale střela Tůmy a hlavička Končela mířily vedle. "V tomto počasí se hraje špatně, ve druhé půli pomohl vítr soupeři.

    Bylo to poslední podzimní kolo, měli jsme dva zraněné hráče a potrestán byl Čermák. Mužstvo sem přijelo nestmelené. Musím však smeknout před Lidicemi, hrály výborně takticky a byly dnes o gól lepší," uznal kouč poražených Ladislav Stupka.

    Branka:79. Egrmaier. Rozhodčí: Hájek.
    Lidice: Wohlmut - R. Halwiger, Míčka, Záleský, J. Halwiger - Zýka - A. Radosta, Hlásek, T. Radosta, Egrmaier - Hanf.
Žádné komentáře