TJ Sokol Lidice

2006 / 2007

11.kolo Lidice - Beroun 4:1

SOKOL LIDICE – ČESKÝ LEV BEROUN

4 : 1 (1:0)

branky: EGRMAIER 2 CHOC 1

Tomáš RADOSTA 1

HLÁSEK 1

HR: Jarolímek, Kymla,Brejník

Sestava Lidic: Drtina—Míčka,Topka(od 65.Aleš Radosta),Záleský,Jan Halwiger(od 75.min.Rudek)—Tlustý,Hlásek,Zýka,Tomáš Radosta,Egrmaier—Hanf(od 58.min.Koloušek)

Průběh zápasu: Proti vedoucímu týmu tabulky jsme nastoupili s tím, že nesmíme doma ztratit další body, což by při vyrovnanosti vedlo k dalšímu pádu v tabulce I.B třídy. Do 5.minuty jsme kopali pouze jeden rohový kop a soupeř nijak nevynikal útočností. Začali jsme dobře kombinovat a nasazením jsme začali soupeře tlačit do obrany.V 11. a 14. minutě kopali hosté 2 tr.kopy z velké vzdálenosti,ale vždy po tvrdé střele zasahoval Drtina. V 17.minutě pronikal Tomáš Radosta do pokutového území,obránce zahrál jasně rukou,ale rozhodčí byl jediný,kdo to neviděl.V 18.minutě vyslal tvrdou střelu na branku hostí Egrmaier,ale brankář Berouna tuto ránu kryl. Ve 20. minutě vyhrál souboj v obraně J.Halwiger, nahrál Hláskovi,který nahrál do běhu Zýkovi,který vyslal bombu na hostující branku, brankář hostí vyrazil střelu před T.Radostu,ale tento tuto velkou šanci neproměnil.Naše mužstvo převzalo hru zcela do svých rukou. Záloha s prvně hrajícím Hláskem výborně rozehrávala míče,útočníci napadali soupeřovy obránce, Berounští se jen bránili Ve 33.minutě Hlásek rozehrál perfektně rohový kop, míč se dostal do skrumáže a zde jeden z obránců zahrál opět rukou. Tentokrát již rozhodčí zcela správně nařídil pokutový kop.K míči se postavil Tomáš RADOSTA a nezaváhal, 1:0 pro Lidice. Byli jsme v tuto dobu zcela jasně lepší a ještě jsme mohli naše vedení zvýšit,ale ve 44.minutě zastavila střelu Egrmaiera tyčka.

Hned po obrátce nacentroval zleva Egrmaier, brankář hostí míč vyboxoval přímo na zcela osamoceného Petra Zýku,ale ten svou šanci spálil.V 54. minutě dobře hrající Hlásek vysunul T.Radostu a ten poslal krásně míč na hlavu EGRMAIERA a ten svou šanci nezahodil a upravil vedení na 2:0 pro Lidice. V 58. jsme provedli střídání ,když za unaveného Hanfa nastoupil Koloušek.V 63.minutě vyhrál osobní souboj Jan Halwiger, dlouhým pasem našel EGRMAIERA a ten dneska již po druhé bombou z hranice pokutového uzemí nezaváhal: 3:0 pro Lidice. Po této brance odstoupil Topka a nahradil jej Aleš Radosta.. V 72. minutě kopal rohový kop Egrmaier,míč se dostal ke Kolouškovi a ten přihrál HLÁSKOVI , který střelou k tyči dostal Lidice do vedení již 4:0. Provedli jsme střídání,když odstoupil Jan Halwiger a nahradil jej Petr Rudek. Hosté byli zcela bezradní a naši trochu v tlaku polevili. To se nám nevyplatilo v 77. minutě,kdy CHOC prošel obranou a střelou k tyči snížil na 4:1. Utkání se potom v klidu dohrálo.

Závěrem lze říci, že tentokrát naše mužstvo zahrálo velmi dobře. Výborným výkonem se uvedl ve svém prvním zápase za Lidice Zdeněk Hlásek,kdy na 2 branky nahrál a ještě sám jednu vsítil. Velmi dobře mu sekundoval Tomáš Egrmaier,který konečně i skoroval a to hned dvakrát. Mužstvo velmi dobře kombinovalo, donutilo soupeře k chybám a konečně i chyby trestalo brankami. Soupeř z Berouna byl dosti bezzubý, útočníci se k ničemu nedostali a proto také zaslouženě prohrál.
Žádné komentáře