TJ Sokol Lidice

2006 / 2007

10.kolo Slaný - Lidice 3:1

SK SLANÝ – SOKOL LIDICE

3 : 1 ( 3:0)

branky: Volf 1 Koloušek 1

Galbavý 1

Mrština 1

HR: Mansour,Němeček a Kosina

Sestava Lidic: Drtina – Jan Halwiger,Topka,Aleš Radosta(od 46.min,Koloušek),Rudek—Egrmaier,Čurilla,Zýka,Míčka—Tomáš Radosta,Záleský

Náhradníci: Koloušek, Hanf,Luka

Průběh zápasu: Naši hráči se před zápasem zodpovědně připravovali na mužstvo,které bývá doma silné a také tomu nasvědčovala taktická příprava. Začátek zápasu byl vyrovnaný a soupeř kopal pouze jeden rohový kop. V 8. minutě však domácí pěkně zakombinovali a náš Drtina vyrazil nohou jistý gól. Hra se nám přestávala dařit, kazili jsme rozehrávku a to se nám nevyplatilo již v 11.minutě,kdy VOLF poslal střelou domácí do vedení 1:0. Další pohroma přišla již ve 12.min.kdy GALBAVÝ z hranice pokutového území zvýšil již na 2:0 pro domácí SK. Soupeř v tuto dobu velmi dobře kombinoval a pronikal do našich obraných řad zejména po špatné rozehrávce ve středu hřiště. V 15.minutě jsme Tomášem Radostou kopali trestný kop,ale jeho střela skončila ve zdi domácí obrany. V 18.minutě vybojoval mič Aleš Radosta,který kolmicí vyslal do uniku Milana Záleského,který ze 30 m loboval míč do soupeřovy branky,ale Šaroch stačil vyrazit na břevno a potom do rohu. Ve 20.min. pronikl po levé straně domácí MRŠTINA a po kličce i Drtinovi zvýšil již na 3:0 pro domácí. Hra se potom vyrovnala. Naši si začali lépe přihrávat . Domácí se stále snažili o útoky,ale tyto již nebyly tak nebezpečné. Ve 25.min. dostal ŽK náš Míčka a dále ve 39. min. dostal žlutou náš Egrmaier. Jednalo se o fauly na polovině hřiště. Ve 40. min. mohl zvýšit vedení Mrština,ale jeho střela skončila vedle. Ve 44.minutě kopali domácí Kubou trestný kop z hranice 20 m, Drtina střelu přes zeď vyrazil,ale dorážka domácích skončila vedle.

O přestávce jsme provedli střídání,kdy odstoupil Aleš Radosta nahradil jej Karel Koloušek.Po bouřce v kabině nastoupilo naše mužstvo jako vyměněné.Snažili jsme se o lepší napadání soupeře, zlepšili jsme přihrávky a nasadili jsme zejména bojovnost. Ve 48. minutě střílel Zýka trestný kop. Míč ve skrumáži zahrál evidentně slánský hráč rukou,ale jinak dobrý rozhodčí penaltu nezapískal. Domácí se jen bránili,ale podnikali nebezpečné brejky.V 55.minutě ve středu hřiště došlo ke ztrátě míče a do uniku se dostal Mrština,ale jeho střela skončila vedle.V 56.min. po další chybě tentokrát střílí Galbavý,ale Drtina jeho střelu vyrazil na břevno a pak byl rohový kop. Znovu jsme se snažili utočit,zejména se snažila záloha a také jsme stříleli,ale většinou to buď chytil domácí Šaroch,nebo to bylo vedle. V 72. minutě zahrával trestný kop z pravé strany Egrmaier, jeho centr skončil u KOLOUŠKA,který snížil na 3:1. V 75. min. posílá svůj trestný kop Čurilla těsně vedle šibenice. V 76. minutě jsme velmi pěkně zakombinovali, míč se nakonec dostal ke Kolouškovi,ale jeho střelu z hranice pokutového uzemí domácí Šaroch nohama vyrazil. Hodně jsme přidali na tlaku.V 80. minutě vybojoval míč Zýka,nahrál jej do běhu Egrmaierovi,který zacentroval, míč se dostal opět ke Kolouškovi,ale jeho střela skončila na boční síti již překonaného Šarocha. Zápas jsme dohrávali ve velkém tlaku, domácí se pouze bránili a míče jen odkopávali. Zápas skončil zvednutím rukou unavených domácích,kteří šli mimo jiné poděkovat i partě asi 11 kluků,kteří měli na tribuně na povzbuzování i buben,který byl hodně slyšet.

Závěrem lze říci, že nám zase nevyšel úvod zápasu,kdy jsme dostali během 9 minut 3 branky. Druhá polovina byla zcela pod našim vedením,ale podařilo se nám pouze snížit i když Karel Koloušek mohl svými dvěma šancemi vyrovnat.

Když jsme se loučili, tak nám trenér Tauš přišel podat ruku a uvedl, že stejným výkonem jako my ve druhém poločase, minule Č.L.Beroun dokázal vyrovnat ze 3:0 na konečných 3:3, což se našim nepodařilo. Je to již naše 5 prohra za sebou a budeme muset přidat. Rozhodčí byli tentokrát dobří,pouze nám neodpískali penaltu po střele Zýky,ale takový je již fotbal.

Žádné komentáře