Rozpis utkání / Výsledky

Tuchoměřice - Lidice 1:3

SOKOL  TUCHOMĚŘICE  --  SOKOL  LIDICE

1                 :              3   ( 1:1)

branky :                Cavalieri    1                                          Vysloužil  1

Häckl  1

Hanf  1

Rozhodčí :   JAROLÍMEK  M., Jarolímek  R., Dvořák

Sestava Lidic:   Kohout  -  Tlustý, Topka(od 75. Zýka),Aleš Radosta(od 40.Egrmaier),Halwiger—Vysloužil,Kosora (od 24.Hanf),Häckl,Tyburec—Tomáš Radosta,Hroneš

Náhradníci:  Zýka,Egrmaier,Hanf,Wohlmut

Průběh zápasu :  proti soupeři z popředí tabulky jsme nastoupili s úmyslem zachytit prvotní nápor a pokusit se vstřelit branku z brejků. Domácí také s prvním náporem za podpory zhruba 200 diváků přišli , nakopávali dlouhé míče do naší obrany,ale ta odolávala. V 10. minutě utkání nakop domácí Kala dlouhý míč, ke kterému se dostal  Dočekal,ale jeho střela skončila  nad naší brankou. 16. minutě,kdy jsme již vyrovnali hru a získávali jsme mírnou převahu, jsme kopali Janem Tyburcem rohový kop, před brankou soupeře vznikl závar a ve skrumáži se dostal míč k Vláďovi VYSLOUŽILOVI,který placírkou poslal míč k tyči a my jsme se ujali vedení 0:1. Ve 24. minutě jsme museli provést první střídání,kdy pro zranění po hrubém faulu domácího hráče, musel odstoupit jinak dobře hrající Jirka Kosora a nahradil jej Vašek Hanf.  Ve 26. minutě narazil Ondra Hroneš Alešovi Radostovi,ale jeho střela skončila nad soupeřovou brankou. Domácí se stále snažili o vyrovnání a hráli čím dále více hruběji.  Ve 27. minutě v době domácího tlaku unikl po pravé straně domácí kapitán Vaněk, nacentroval prudce před naší branku,kde míč tečoval CAVALIERI a změnil směr letu a náš Jindra Kohout neměl šanci 1:1. Znovu jsme se snažili o získání převahy. Ve 35. minutě krásně nacentroval z levé strany Jan Halwiger, míč se dostal k Vysloužilovi, a ten v jasné velké šanci míč špatně zpracoval a jeho střelu brankář domácích Duda zlikvidoval .  Ve 37. minutě chytil Kohout bombu z trestného kopu. Ve 40. minutě jsme po zranění Aleše Radosty museli znovu střídat a na hřiště se dostal Tomáš Egrmaier. Ve 42. minutě jsme měli krásnou šanci na unik Ondrou Hronešem,ale tohoto hráče domácí obrana v pokutovém území poslala na zem a rozhodčí správně nařídil penaltu. K míči se postavil Tomáš Radosta,ale k našemu překvapení to kopl slabě a ještě do prostředku branky a Duda se vyznamenal k velké radosti domácích, dosti hlučných diváků.  Ve 44. minutě jsme měli další velkou šanci,když po centru Vysloužila se dostal míč až k Hronešovi,ale jeho slabou střelu z hranice  penalty domácí Duda vyrazil na rohový kop.

O přestávce nabádal náš trenér k trpělivé práci uprostřed hřiště , napadání začínajících útoků a pokusit se o brejkové situace.  Domácí však znovu vyrukovali s hrubými zákroky a nátlakovou hrou. Dosti nás tlačili, nahrávali si nakrátko a my jsme se jen bránili. V 52. minutě vykopával z brankové čáry Jan Halwiger. Stále se bráníme.V 56. minutě nacentroval  Tomáš Radosta  na hlavu Tomáše Häckla,ale jeho hlavička končí těsně vedle.  V 58. a 63. minutě hlavičkoval  dvakrát domácí kapitán Vaněk,ale vždy to skončilo těsně vedle naší branky.  V 65. minutě se domácí hodně oslabili,když našeho Egrmaiera surově fauloval ze zadu  domácí Huja a dostal oprávněně červenou kartu.  Od té doby jsme  začínali zase hrát my. Soupeř totiž, hnán domácími diváky,kteří byli hodně sprostí jak na naše hráče, tak i na rozhodčí, otevřel obranu a snažil se o rozhodující branku. Naši se snažili zejména Hanfem a Tyburcem narušovat jejich rozehrávku, a dostávali jsme se do brejkových situací. V 76. minutě musel pro zranění odstoupit jinak dobře hrající Topka a nahradil jej uzdravený Petr Zýka. V 78. minutě pronikal středem hřiště Tomáš Häckl,ale v poslední chvíli byl stažený za dres k zemi.  Naše nátlaková hra se nám  vyplatila v 85. minutě,kdy jsme zakombinovali od Vysloužila na Tyburce,který unikal po levé straně , ze středu hřiště se znovu vysunul rychle středem  Tomáš HÄCKL, dostal od Tyburce přímo na nohu míč a z hranice šestnáctky jej poslal do domácí sítě.1:2 pro Lidice.  Domácí ve snaze vyrovnat ještě více otevřeli obranu, ale to se jim nevyplatilo ještě v 90.minutě jsme po hrubém faulu kopali Tomášem Egrmaierem trestný kop z hranice velkého vápna. Domácí brankář krásný oblouček stačil u tyče vyrazit před sebe, domácí stáli a náš Vašek HANF jim to vrátil do sítě a uzavřel skore utkání na 1:3.

K hodnocení zápasu mohu říci, že jsme zde sehráli pěkný zápas a to zejména po taktické stránce. Překonali jsme nápor domácích z počátku zápasu. Vstřelili jsme velmi důležitou branku. Potom jsme si vypracovali dobré šance,ale neproměnili jsme je. Zápas nevyšel našemu kanonýrovi Tomášovi Radostovi,který nedal penaltu krátce před poločasem,ale to se stane každému. Ve druhém poločase,když domácí otevřeli více obranu, jsme podnikali nebezpečné protiútoky, a ke konci zápasu jsme také velmi důležitou brankou Tomáše Häckla  a trestným kopem Egrmaiera strhli vítězství na naší stranu. Hodnotit jednotlivce nelze. Všichni bojovali a snažili se o vítězství,které také přišlo.