rozhodčí: DIVÍLEK, Pich, Kubíček

Sestava Lidic: Kohout—Aleš Radosta, Topka, Stárek (od 46. Šmejkal), Halwiger—Tlustý, Kosora, Hakl, Vysloužil (od 80. Hrubeš) —Tomáš Radosta, Hroneš (od 63.Hanf)

Náhradníci: Šmejkal, Hanf, Hrubeš, Mondek, Wohlmut

Průběh zápasu :
    Proti nováčkovi I.B třídy ”Beranům” ze Senomat jsme nastoupili s úmyslem překonat pravděpodobný nástup domácích a pokusit se převzít hru do svých rukou. Toto se nám hned podařilo, protože žádný nástup domácích nepřišel.
    Naopak naši hráči hned v první minutě utkání podnikli útok, když Hackl vybojoval ve středu pole míč, prodloužil jej na Pavla Tlustého, který zatáhl po své pravé straně a odtud nahrál pod sebe na Tomáše Radostu, který v dobré šanci míč napálil do branky, ale domácí brankář se vyznamenal, když tuto střelu po zemi kryl.
    Ve 4. minutě vyhrál osobní souboj Ondra Hroneš, nahrál do běhu Tlustému a ten ihned na malé vápno do skrumáže na Jirku Kosoru, kterému však domácí gólman střelu opět bravurně kryl.
    Ve 14. minutě našeho tlaku střílí Tomáš Hackl těsně mimo po přihrávce od Vysloužila. Po tomto našem tlaku jsme zvolnili, soupeř se začal lehce prosazovat ve středu hřiště.
    Brankář domácích v 18. minutě provedl dlouhý nákop do našeho území, ale střela domácího útočníka končí v náruči spolehlivého Jindry Kohouta.
    Znovu jsme se do soupeře pustili s plnou silou a výsledkem bylo to, že ve 23. minutě pronikal do pokutového území soupeře Ondra Hroneš, právě když chtěl vystřelit tak byl surově sražen. Rozhodčí Divílek bez váhání ukázal na značku pokutového kopu, domácí diváci mohli puknout vzteky a tak se šel rozhodčí poradit se svým asistentem, který mu řekl překvapující zprávu, že fauloval náš Ondra Hroneš (jak mohl faulovat, když se chystal vystřelit, to opravdu nechápu) a celý přestupek domácích otočil proti nám.
    To nás však neodradilo od našeho úmyslu skórovat a toto se nám podařilo hned ve 29.minutě, když vznikl před brankou domácích závar, k míči se dostal náš Tomáš Radosta a přistrčil pěkně do strany na volného Jirku KOSORU, který nekompromisně poslal domácímu brankáři míč pod břevno a my jsme se ujali vedení 0:1.
    Znovu jsme utočili a snažili jsme se vstřelit uklidňující branku. Kopali jsme do konce poločasu 4 trestné kopy, ale buď z toho byl rohový kop, nebo střela skončila ve zdi soupeře.
    Domácí se v tuto chvíli usilovně bránili a to za pomoci všech prostředků. Nejvíce dostali ran Tomáš Hackl a Jirka Kosora, kteří se snažili o rozehrávku a utočení.

Po přestávce jsme provedli střídání, kdy musel odstoupit Josef Stárek pro podezření na zraněná třísla a nahradil jej Martin Šmejkal. V kabině trenér Topka nabádal chlapce k větší aktivitě a častější střelbě na branku domácích.
    Znovu jsme “vletěli” na soupeře a tlačili jej do obrany.
    V 56. minutě nás tato aktivita odměnila, když v hloubi našeho pole vyhrál osobní souboj Pavel Tlustý, utekl obraně domácích, zasprintoval s míčem přes celé hřiště na roh soupeřova pokutového území a zde parádně nahrál přímo na nohu dobíhajícího Jirky KOSORY a ten se nemýlil a poslal naše mužstvo do vedení 0:2.
    Soupeř byl touto brankou hodně zaskočen a nezmohl se na nic jiného než, že naše hráče čím dál více fauloval. Pouze se bránil a odkopával míče ze své poloviny. Naše mužstvo udržovalo potřebné skóre a k ničemu soupeře nepustilo.
    V 63. minutě jsme provedli střídání, když za Ondru Hroneše nastoupil Vašek Hanf.
    Pouze v 79. minutě si soupeř vytvořil šanci, když po závaru před naší brankou po dlouhém nákopu domácího brankáře, se ocitl domácí útočník sám, ale nakonec si na míč šlápl, upadl a míč skončil v náručí Jindry Kohouta, který se pohotově vrhl na zem.
    V 8O. minutě odstoupil Vláďa Vysloužil a nahradil jej Jarda Hrubeš. V samotném konci utkání v již nastaveném čase kopali domácí poslední rohový kop. V závaru před brankou se k hlavičce dostal domácí KLOUČEK a snížil na konečných 1:2 pro Lidice.

K samotnému hodnocení zápasu chci uvést, že mužstvo Senomat je pravděpodobně nejslabším účastníkem naší skupiny. Je to velmi slabé mužstvo a naši hráči nemuseli na vítězství podat nejlepší výkon. Po vstřelené první brance jsme se trochu přizpůsobili jejich hře, ale po poločase jsme již byli pány na hřišti my. Kdybychom v prvním poločase, zejména jeho začátku proměnili všechny šance, které jsme si připravili tak by to bylo nejméně 0:4 pro Lidice, ale připravili jsme se o to sami neproměněním šancí.
    V druhém poločase jsme po vstřelení druhé branky, již hráli tzv. na údržbu a snažili jsme se vyhýbat někdy nevybíravým faulům soupeře, který se na nic nezmohl.
    Vyzdvihnout bych chtěl zejména Jirku Kosoru, který tentokrát hrál ofenzivnějšího záložníka, dobře rozehrával a nakonec i vstřelil obě důležité branky. Dobře mu sekundoval také, znovu se vrátivší po zranění, Tomáš Hackl, který naopak hrál defenzivního záložníka. Hodně soubojů vyhrál a také byl mnohokrát hrubě faulován. Celkově lze říci, že jsme na hřišti soupeře získali povinné 3 body.