ČK: Tyburec

Rozhodčí: VOČKA  starší, Vočka ml, Kymla

Sestava Lidic :    Wohlmut  --  Aleš Radosta,Topka(od 60. Záleský),Míčka, Halwiger – Tlustý, Kosora, Tyburec(v 74. vyloučen)Egrmaier – Hroneš(od 46. Hlásek), Tomáš Radosta(od 88. Mondek)

Náhradníci :  Záleský,Hlásek,Hrubeš,Mondek,Kohout

Průběh zápasu  :   proti mužstvu,které nás dokázalo v minulosti doma dvakrát porazit, jsme nastupovali s úkolem dát rychle branku a potom utkání „ režírovat“. Hned od začátku se snažíme o tlak na soupeřovu obranu,ale soupeř z Lužné se nedal a stále se snažil dlouhými nákopy  o brejkové situace.  V 8. minutě utekl z ofsajdové pasti hostující Šnajdr a řítil se na našeho Martina Wohlmuta,který mu však pěknou robinzonádou  prudkou ránu chytil.  Ve 12. minutě jsme se radovali poprvé,když ve středu pole vybojoval míč Jirka Kosora, nahrál jej do běhu nalevo Honzovi Tyburcovi,který zasprintoval k pokutovému území a zde krásným přízemním centrem našel Tomáše RADOSTU a ten se nemýlil střelou pod břevno 1:0. V 15. minutě dostal za běžný faul Jirka Kosora žlutou kartu. V 17. minutě pěkně zakombinovali hosté, potáhli míč po pravé straně, ale před brankou hlavou střílí nad naší branku osamocený  Seibert. V 19. minutě vytáhl jeden ze svých ukázkových zákroků Martin Wohlmut,když vyrazil bombu z trestného kopu.  Ve 21. minutě  vyhrál souboj  Egrmaier, přihrál Hronešovi,který se řítil na branku, ještě stačil přihrát T.Radostovi do jasné šance,ale tento tutovku zahodil.  Ve 25. minutě po centru Egrmaiera zahazuje svou další šanci T.Radosta střelou zblízka, nad branku Lužné. Ve 29. minutě vznikl pře brankou stále usilovně se bránící Lužné závar, k míči se dostal Kosora,ale jeho prudkou střelu hostující brankář chytil. Ve 33. minutě  se dostal k ojedinělému útoku soupeř z Lužné, a zde se opět vyznamenal náš Martin Wohlmut ,když krásnou robinzonádou zlikvidoval  hlavičku Šnajdra.

O poločase trenér Topka nabádal k ještě většímu tlaku na soupeře z Lužné,který se takřka celý první poločas bránil a podnikal pouze ojedinělé,ale nebezpečné protiútoky. Místo Hroneše nastoupil do hry Zdeněk Hlásek.  Hned ve 48. minutě  Aleš Radosta poslal dlouhou přihrávku na unikajícího Honzu Tyburce,který se probil obranou a z hranice šestnáctky střílí na branku. Brankář Rác střelu vyrazil,ale přímo před Tomáše RADOSTU,který mu jí poslal do sítě. 2:0. V době našeho velkého tlaku v 56.minutě   unikl  Seibert,ale jeho prudkou ránu Wohlmut vyráží na rohový kop. V 60. minutě jsme provedli střídání ,kdy za Jardu Topku nastoupil Milan Záleský Tento hráč hned o minutu později dostal za běžný faul žlutou kartu. Soupeř z Lužné začal zvedat hlavu a v 67.minutě pěkně zakombinoval, dostal se až k našemu pokutovému území,ale jeho střelu bravurně pokryl Wohlmut.  V 72. minutě vybojoval míč Tomáš Radosta, nahrál jej Hláskovi ,který prokázal svou  perfektní kopací techniku a nádherným pasem za obranu poslal do úniku Pavla TLUSTÉHO,který bombou z vápna prostřelil brankáře Ráce..Lidice se ujali vedení již 3:0.  V 74. minutě  pronikal do vápna Honza Tyburec, byl sražen, zvedl se a stále se snažil o získání míče, přiběhl další obránce a Tyburec jej v souboji srazil k zemi. Jaké bylo naše překvapení,když jinak velmi dobrý rozhodčí Vočka nám Honzu Tyburce vyloučil.    Soupeř  tohoto využil a snažil se o protiútoky častěji. V 79. minutě unikal Lukeš, z 20 metrů napálil prudký míč ,ale zde opět parádní robinzonádou Martin Wohlmut vyrazil tuto střelu na tyčku naší branky a míč skončil na rohovém kopu,který soupeř nevyužil. V 85. minutě,kdy jsme již kontrolovali hru dostal žlutou kartu Dan Míčka za odkopnutý balon.  Utkání jsme potom dohráli v klidu do konce.

K hodnocení zápasu lze říci, že v prvním poločase jsme dali brzy vedoucí branku, měli jsme na soupeře velký tlak, soupeř hrál kombinačně asi lO minut a snažil se o brejkové situace, při kterých nás hodně podržel Martin Wohlmut Ve druhém poločase až do vyloučení  Honzy Tyburce jsme byli jasně lepší.Vstřelili jsme další 2 branky a soupeř se jen bránil. Po vyloučení našeho hráče  se pokusili o útočení,ale naše obrana hrála dobře a zejména Martin Wohlmut podal výborný výkon, za což je nutno jej pochválit. Opravdu mužstvo v důležitých okamžicích podržel a bylo na něho velké spolehnutí.