TYBUREC 1

Rozhodčí : REIPRICH, Štefan, Brda

Sestava Lidic: Kohout -- Tlustý, Aleš Radosta,Häckl,Halwiger – Vysloužil(od 8O.min.Míčka),Kosora,Tyburec,Egrmaier—Tomáš Radosta, Hanf(od 68.min.Hlásek)

Náhradníci : Hlásek,Míčka,Rudek,Wohlmut

Průběh zápasu : Na velkém hřišti jsme nastoupili s tím, že domácí mají mladé mužstvo a budou se snažit nás uběhat. My jsme na toto přistoupili s pevnou obrannou linii na polovině hřiště,kde jsme je zachytávali a k jejich náporu jsme je nepustili. Prvních 7 minut utkání se hrálo převážně v polovině hřiště,potom se k pěkné střele odhodlal Tyburec,ale jeho střela skončila těsně nad břevnem. Postupně jsme získávali převahu,protože jsme si osobně pohlídali nebezpečného Michala Dochtora,který v minulosti nastřílel za domácí mnoho branek. V 10.minutě těsně vedle střílí Tomáš Radosta. Domácí dobře útočili a několikrát dostali naši obranu do úzkých. Zejména útočili po jejich pravé straně,kde vynikal kapitán Frydrych. Ve 22. minutě jsme pěkně zakombinovali a k míči se dostal na pravé straně Vláďa Vysloužil,ale jeho křížná střela šla těsně mimo. O minutu později jsme na chvilku nechali hrát Dochtora a ten udělal 3 naše obránce,ale jeho střelu nakonec odkopl z prázdné branky Tomáš Häckl. Ve 34. minutě jsme kopali jeden z rohových kopů k hlavičce se dostal právě Tomáš Häckl, střelu s námahou chytil domácí Hnízdil a dlouhým nákopem poslal do šance domácího Pateru,kterého však bravurně vychytal Jindra Kohout. Hra se potom vyrovnala , domácí stále více útočili a našim hráčům se nedařila rozehrávka. Ve 36. minutě kryl prudkou ránu domácího Vávry náš Jindra Kohout. Ve 39. minutě jsme se však dočkali branky my. Egrmaier kopal z levé strany rohový kop,který se po sražení domácí obranou opakoval a z tohoto se ocitl před domácím brankářem Jirka KOSORA a hlavou nedal domácímu Hnízdilovi šanci a poslal naše mužstvo do vedení 0: 1. Domácí se snažili o vyrovnání, tlačili naše mužstvo do obrany. Ve 43. minutě velmi pěkně zakombinovali, k míči se dostal Michal Dochtor, střílí, Jindra Kohout vyráží,ale jen před sebe, vznikla skrumáž před naší brankou,ale šanci domácích nakonec zhatil Aleš Radosta dlouhým odkopem na tribunu.

O přestávce jsme si řekli, že musíme stále hrát naší kombinační hru se zajištěnou obranou a podnikat brejky,protože domácí budou muset více útočit. To se nám také dařilo a z jednoho protiútoku střílí Tomáš Radosta z jasné šance do boční sítě soupeřovy branky. V 57. minutě vyslal krásnou kolmicí Kosora do uniku Vaška Hanfa,který však v jasné šanci zaváhal a místo střely se snažil nahrávat, což bylo špatně. Měli jsme opět převahu a domácí byli značně nervózní, což vyvrcholilo tím, že rozhodčí Reiprich po mnoha slovních napadeních ze strany domácí lavičky , tuto mimo vedoucího mužstva, vykázal na tribunu. V 60. minutě vybojoval míč Pavel Tlustý, narazil si s Tyburcem a potom nahrál do jasné tutovky Tomášovi Radostovi,který z malého vápna přestřelil soupeřovu branku. Potom jsme provedli v 68. minutě střídání,kdy za unaveného a ne ještě zcela zdravého Vaška Hanfa nastoupil Zdeněk Hlásek. V 71. minutě měli velkou šanci na vyrovnání domácí,když po centru zleva domácí Molnár hlavou střílí v jasné šanci na Kohouta,ale tento krásným zákrokem zachránil. V 73. minutě jsme opět pěkně zakombinovali, k míči se dostal na levé straně náš Honza Halwiger, krásně nacentroval, míč se dostal přes celou obranu k Vláďovi Vysloužilovi,ale tento v jasné tutovce střílí nad. Domácí se do našeho mužstva znovu obuli. Mladí hráči“jezdili“ a získávali si převahu ve snaze vyrovnat.V 76. minutě kopali domácí Vávrou trestný kop ze 30 metrů. Vávra vyslal bombu na naší branku,ale perfektně chytajícího Kohouta střelou pod břevno nepřekvapil a Jindra tuto bombu vytlačil konečky prstů na rohový kop. V 79. minutě jsme provedli střídání,když za zcela „vydudaného“ Vysloužila nastoupil Daniel Míčka. V 8O. minutě udělal domácí Průša velkou chybu při rozehrávce od vlastní branky. Míč mu vypíchl Tomáš Radosta a běžel na branku, po jeho levé straně mu nabíhal zcela osamocený TYBUREC,který nakonec střílí do prázdné branky a zvyšuje naše vedení na 0:2. Domácí provedli okamžitě střídání Průšy a místo něho nastoupil mladý,teprve 15.-ti letý Lukeš Roman. Domácí šli v 82. minutě do protiútoku, kopali rohový kop a právě LUKEŠ se dostal k míči a snížil střelou pod břevno na 1:2. Utkání jsme potom pohlídali do vítězného konce.

K hodnocení zápasu mohu uvést, že jsme sehráli vcelku dobrý zápas s mladým mužstvem domácích a to na nezvykle velkém hřišti. Prvních 20 minut zápasu jsme měli velkou převahu, potom se hra trochu vyrovnala,ale od vstřelení první branky jsme zase získávali hru pod kontrolu.Škoda , že jsme neproměnili nejméně 3 vyložené šance,které by si myslím dostali mladé domácí hráče do kolen. Ve druhém poločase jsme podnikali ze zabezpečené obrany brejky a také jsme vstřelili důležitou druhou branku. Domácí sice snížili,ale my jsme si výhru z venkovního stadionu již nenechali vzít.

Poslední komentáře
30.10.2007 13:54:12: Tak ty slabé Mutějovice normálně porazili tu Kněževes,která je prej o 1000% lepší jak je to možný??N...