Zavadil 1

Maroušek 1

HR: PLESL Michal, 1.AR: Kymla Jiří, 2.AR: Průcha Josef

Sestava Lidic: Wohlmut—Jan Halwiger,Topka,Aleš Radosta,Rudek—Egrmaier,Tomáš Radosta,Zýka,Tlustý—Koloušek(od 80.min.Luka),Hanf

Průběh zápasu: Proti loňskému účastníku I.A třídy jsme nastoupili sice pouze v jedenácti lidech,ale s odhodláním po 3. porážkách za sebou znovu bodovat . Nemohl sice nastoupit ještě zcela nevyléčený Zdeněk Hlásek,ale již mohl nastoupit Jarda Topka. Hned v 1. minutě utkání se na pravé straně zálohy dostal k míči Tomáš Egrmaier a poslal krásný centr do vápna soupeře.Zde se k míči dostal Tomáš Radosta,ale jeho hlavička těsně minula soupeřovu branku. Tuchoměřice však také jen nebránili. Již ve 3. minutě unikl soupeř k našemu pokutovému území , nacentroval do vápna a zde Zavadil hlavičkou “koníčkem” chtěl překonat našeho brankáře,ale Martin Wohlmut mu toto konečky prstů překazil a vyrazil nad břevno.Soupeř začal velmi dobře kombinovat, byl dříve u míčů v osobních soubojích,ale naši rovněž nezůstávali pozadu. Hra byla vyrovnaná,ale bez šancí. V 25. minutě střílí Tomáš Radosta zprava ,ale jeho střela skončila pouze na boční síti. V 31. minutě střílí soupeř bombu na naší branku a znovu se vyznamenal Wohlmut. Ve 36. minutě však došlo k nejhoršímu,když soupeř kopal rohový kop z pravé strany. Wohlmut střelu z 5 metrů stačil vyrazit před sebe,ale ve skrumáži měl k míči nejblíže NOVÁK a otevřel skore na 0:1 pro Tuchoměřice. Naši se snažili o vyrovnání a již ve 37. minutě vznikla před brankou soupeře stejná skrumáž,ale neskorovali jsme. Následovně jsme kopali několik rohových kopů,ale míče většinou proletěli až na druhou stranu, nikdo je do sítě nedorazil, nebo to odkopla obrana Tuchoměřic.

Druhý poločas jsme po domluvě v kabině začali velkým náporem.Ve 47. minutě se po pěkné kombinaci Lidic dostal k míči na hranici pokutového uzemí Tlustý,ale jeho střela skončila vedle.V 55.minutě centruje Egrmaier do vápna vysoký míč a hlavička Tlustého opět skončila těsně vedle soupeřovy branky.V tuto dobu jsme měli jasně navrch.Soupeř se jenom bránil.V 58. minutě jsme znovu utočili a obrana hostí zahrála rukou . K penaltě se postavil Tomáš RADOSTA a i když brankář vystihl směr střely tak bylo 1:1. Lidice v tu dobu silně tlačili a odměnou jim byl v 63.minutě rohový kop Egrmaiera. Centrovaný míč skončil u Tomáše RADOSTY a ten tvrdou střelou poslal naše mužstvo do vedení 2:1. Potom jsme se zničeho nic stáhli do obrany a soupeř toho využil. V 78.minutě udělal při rozehrávce chybu Tlustý, k míči se dostal Maroušek a vystřelil na naší branku z hranice pokutového uzemí. Wohlmut trvdou střelu vyrazil,ale k nohám špatně pokrytého ZAVADILA,který “bodlem” poslal míč do sítě a rázem bylo vyrovnáno na 2:2. Soupeř využil našeho poklesu a znovu se chytil.V 8O. minutě jsme museli střídat dobře hrajícího ,ale již unaveného Kolouška a nastoupil Martin Luka. V 85.minutě udělal chybu v rozehrávce Egrmaier , k míči se dostal MAROUŠEK a střelou poslal vedení 2:3 na stranu Tuchoměřic. V závěru utkání jsme vyvinuli velký tlak na branku soupeře,ale již se nám nepodařilo vyrovnat.

Závěrem lze říci, že se jednalo o velmi pěkné utkání,rozhodčí Plesl utkání odpískal dobře. Lidice v prvním poločase neproměnili zejména standardní situace. Ve druhém poločase jsme hru hodně zlepšili, obrátili jsme výsledek ,ale nakonec měl po ojedinělé chybě větší štěstí soupeř ,který potom vedení ubránil. Asi v polovině 2.poločasu nastoupil za soupeře i bývalý ligový hráč Jeslínek,který vzhledem k tomu, že byl čerstvý, dobře rozděloval v záloze míče na své spoluhráče.Dle mého názoru,kdybychom po 2 brance nezačali bránit, proměnili některou z více šancí, soupeř by se již nevzpamatoval. Rovněž tak vzhledem k tomu, že máme mnoho zraněných, jsme nemohli potom ke konci, v době našeho vedení, takticky střídat a v podstatě vyvést soupeře ze hry.