branky: Čermák 2 Tomáš Radosta 1
Mačura 1 Srárek 1  Rác 1  Mačura 1

rozhodčí: REIPRICH, Šmíd,Kaválek

Sestava Lidic: Wohlmut--Roman Halwiger,Topka,Stárek,Rudek(od 85.Vokurka)--Jan Halwiger,Zýka,Aleš Radosta,Hanf(od 74. Čurilla)--Tomaš Radosta,Egrmaier

Průběh zápasu: K nováčkovi soutěže a velmi ambicioznímu soupeři SK Lhota jsme přijeli s odhodláním získat minimálně 1 bod. Ještě před začátkem utkání si mne pozval do kabiny rozhodčích , hlavní Reiprich, a uvedl se tím, že máme býti v klidu, že kdyby se spletl, tak že se dokáže omluvit apod.slibné řeči,že si nedovolí nijaká tzv.procenta pro domácí apod. medové řečičky. Já jsem nikdy neviděl, že by rozhodčí takto mluvil a opačně jednal. Zápas se začal vyvíjet dle předpokladů: domácí utočili a my jsme se museli bránit. V 11. minutě vychytal náš Martin Wohlmut solový nájezd po chybě naší obrany a ve 13. min. vyráží pěknou střelu soupeře z tr.kopu.Ve 14. minutě po pěkné kombinaci našich se míč dostal až k Hanfovi na levé stran ě a ten poslal pěkný centr do vápna,kde však obránci na poslední chvíli odkopli střelu T.Radosty,když byl již domácí brankář překonán. A pak začalo představení rozhodčího Reipricha: V 15. minutě domácí zautočili a Petr Rudek soupeře zastavil na pravém rohu pokutového uzemí. Inkasoval bezdůvodně žlutou kartu. Hráč domácích Oto MAČURA si postavil míč a hodlal se jej vystřelit na naší branku. Nevím proč,ale rozhodčí Reiprich znovu zapiskal a míč bezdůvodně posunul vlevo o 10 metrů do středu pokutového uzemí, Tedy Mačurovi uplně zvýhodnil uhel střely,která nakonec skončila v naší síti a domácí se tímto kouzlem ujali vedení 1:0.Smáli se tomu i domácí diváci,že takové protěžování svého mužstva nepotřebují. Po inka sované brance jsme se snažili o zakládání protiutoků a také se nám podařilo vyrovnat hru v poli. Ve 23.minutě vyhrál osobní souboj Rudek, nahrál na rozběhnutého Jendu Halwigera a ten poslal krásný centr na Tomáše Radostu,ale jeho střelu sráží domácí brankář na rohový kop. Ve 32. minutě jsme kopali tr.kop ale střela T.Radosty končí opět těsně vedle. Ve 41.minutě jsme se konečně dočkali. Míč vybojoval Petr Zýka, nahrál jej J.Halwigerovi,který s ním pronikl do pokutového uzemí a zde tzv ."proti noze" nahrál zpět Tomáši RADOSTOVI,který pěknou bombou z l8 metrů k tyči vyrovnal stav utkání na 1:1.

Na začátku 2. poločasu jsme na domácí " vlétli" a hodně je napadali již při rozehrávce.Hned ve 46. minutě si mezi sebou vyměnili míč J.Halwiger s T.Radostou,kterému střelu vyráží brankář na rohový kop. Ve 48. minutě provedla naše záloha špatnou rozehrávku, k míči se dostal Dubravský a unikl obraně. Zde se však vyznamenal Martin Wohlmut,který tento samostatný nájezd zlikvidoval.Pak začala opět kouzla rozhodčího Reipricha. Otáčel fauly proti nám, nemohli jsme se dostat pomalu ani přes polovinu a výsledkem toho bylo, že v 55. minutě domácí zakombinovali k míči se dostal ve 3 metrovém ofsajdu DUBRAVSKÝ a upravil na 2:1 pro Lhotu. Nic nám nepomohly stížnosti na rozhodčího.V 57. minutě jsme provedli, po vlivem emocí v obraně fatální chybu a RÁC upravil na 3:1. Emoce rostly a rostly, rozhodčí se opravdu snažil domácím pomoci až to bylo hrozné se na to dívat.V 63. minutě znovu "zauřadoval",když se po kombinaci domácích dostal ČERMÁK znovu do evidentního ofsajdu.4:1. Reiprichovo představení vrcholilo. V 65. minutě,když nás rozhodčí pustil za půlku tak jsme kopali rohový kop Egrmaierem a ten poslal míč přesně na hlavu Josefa Stárka a ten se nemýlil a upravil na 4:2. Znovu jsme se snažili o utočení a zkorigování výsledku. V 74. minutě jsme provedli střídání,když za unaveného Hanfa nastoupil Zdeněk Čurilla. V 79. minutě utkání se míč dostal až k Wohlmutovi,ten jej poslal přímo na polovině čekajícího Jendu Halwigera,který unikl obraně domácích, položil si i brankáře,ale jeho střela skon

'e8ila vedle zívající branky. V 82. minutě , znovu Reiprich pustil jasný ofsajd a ČERMÁK upravil na konečných 5:2. Utkání potom ještě za velkých emocí bylo prodlouženo o 2 minuty,ale na výsledku se již nic nezměnilo.

Závěrem lze říci, že utkání proti SK Lhota bylo velmi silně ovlivněno výkonem rozhodčích,hlavně hlavního Reipricha ,který ačkoliv před utkáním sliboval, že bude objektivní, tak opravdu nebyl. Nikdy v životě jsme neviděl, že by rozhodčí sám upravil uhel střelby pro domácí, pustil evidentní 3 ofsajdy, ze kterých domácí skorovali.Rozdělil 5 žlutých karet pro naše mužstvo. Sám hrubě nadával našim hráčům,že mluví a nakonec do zápisu o utkání napsal,že jej po utkání chtěl napadnout Jarda Topka(chlap,který nikdy surově nikoho nekopl a navíc on sám v zápase schytal mnoho ran.) Opravdu bravurní výkon, při odchodu ze hriště mu panové Chadima a Adam s usměvem podávali ruce. Sám hráč Čermák řekl našim hráčům se kterými se zná osobn ě,že dvakrát při brankách v ofsajdu stál, že si toho byl vědom,ale že samozřejmě mlčel.Já jsem se po utkání bavil s hráčem Rácem,který se jen usmíval a také se podivoval nad tím posunutím míče při trestném kopu. Opravdu nás rozhodčí "zaříznul jak kůzle na velikonoce" Kdyby se hrálo normálně, myslím, že bychom zde 1:2 vyhráli,nebo by to skončilo 2:2. Měli jsme několik šancí,že jsme je neproměnili to je naše chyba,ale tentokrát to bylo utkání pana Reipricha.Hodně doufám, že se s ním již nikdy nepotkáme.Doporučil bych mu ať se nechá přeložit na KFS do jiné skupiny,protože jestli píská všechny své zápasy tak prachbídně jako ten náš tak je to již na pováženou.