branky : Tomáš Radosta 1 Šnídl Petr 1

Zýka Petr 1

rozhodčí : Němeček, Procházka, Kosina

Sestava Lidic: Wohlmut - Roman Halwiger(od 8O. Koloušek),Topka, Aleš Radosta, Rudek(od 55.Dan Mička) -- Egrmaier, Zýka, Jan Halwiger, Hanf--Tomáš Radosta, Záleský(od 88. M.Luka)

Průběh zápasu: Proti nováčkovi I.B třídy jsme nastoupili s problémy se sestavou. zranění Stárek a Vokurka,Šromovský,dále chyběl potrestaný Pavel Tlustý.Soupeře jsme nijak nepodcenili,ale hra se nám nedařila tak jak bychom chtěli, dost jsme kazili rozehrávku a neproměňovali jsme nabídnuté šance.Ve 24. minutě Petr Zýka těsně minul z Tr.kopu šibenici soupeře, ve 28. minutě jsme perfektně zakombinovali,když Rudek po vybojování míče vysunul Tomáše Radostu a ten jen hlavou vyslal do uniku Václava Hanfa,který utekl obraně,ale jeho prudká střela z levé strany pokutového uzemí skončila v boční síti. Hosté se také snažili ohrozit naší branku a zejména ve 32.minutě ,kdy po pěkné kombinaci jejich střela skončila těsně nad naší brankou. Vzhledem k tomu, že jsme v první m poločase nemohli proměnit šance, tak nás za toto celkem dobře hrající soupeř potrestal a to ve 42. minutě,kdy dlouhým nákopem z vlastní obrany unikl po pravé straně ŠNÍDL Petr a střelou přes celou branku otevřel skore utkání a hosté se ujali vedení 0:1.

V kabině proběhla bouře a naše mužstvo do druhého poločaso nastoupilo ve zcela jiné pohodě. Hned jsme soupeře zatlačili do obrany a ve 48. minutě těsně minul Tomáš Radosta. Svou velkou šanci však napravil ve 53. minutě,kdy Jarda Topka z obrany vyslal do uniku Milana Záleského, ten pronikl po levé straně, zde položil do trávy obránce a hned poslal přesnou přihrávku na naběhnutého Tomáše RADOSTU,který krásně hlavou umístil míč do sítě a vyrovnal na 1:1. V 55. min. jsme provedli velmi dobré střídání,kdy místo Petra Rudka nastoupil mladý Daniel Míčka a hned se velmi dobře zapojil do hry. Po vyrovnání skore, jsme však začali opět prohrávat osobní souboje a soupeř byl fotbalovější. V 66. minutě se vyznamenal Martin Wohlmut,který chytil bombu z TK. V 69. minutě mohl změnit skore právě Dan Mička,který pronikl po pravé straně do pokutového uzemí soupeře,ale jeho střela proti vyběhnuvšímu brankaři hostů, prošla kolem celé branky vedle.

V 76. minutě znovu zachytal Martin Wohlmut,který zázračně nohou vyrazil " tutovku" uniknuvšího utočníka hostí. V 8O. min. jsme provedli další dobré střídání,kdy za zraněného Romana Hlawigera nastoupil Karel Koloušek. Hned v 82.min. vybojoval Jan Halwiger míč ve středu hřiště, nahrál jej Tomášovi Radostovi a ten ihned " z první " přihrál Kolouškovi, ten se s míčem otočil kolem své osy a prudce vystřelil na branku soupeře. Už jsme zvedali radostí ruce,ale brankář hostí zázračně míč vytlačil na svou tyčku a potom do autu. Znovu jasme soupeře tlačili do obrany, kopali jsme 8 rohových kopů, až to konečně vyšlo v 88. minutě,kdy si Petr ZÝKA narazil míč právě s Karlem Kolouškem , ten mu jej krásně vrátil na hranici pokutového uzemí a Zýka již potom "placírkou" umístil k tyči soupeřovy branky a radostně zvedl ruce nad hlavu.2:1 pro Lidice a rozhodčí za chvilku utkání ukončil. To bylo radosti.

Závěrem lze říci, že i když jsme měli velké problémy se sestavením sestavy, soupeře jsme v žádném případě nepodcenili, protože jsme neproměnili několik šancí, byli jsme za to potrestáni dobře hrajícím soupeřem.Hodně podle mého mínění pomohla " bouřka" v kabině. Mužstvo se ihned zlepšilo, soupeře tlačilo do obrany a dokázali jsme brzy vyrovnat. Zlepšil se pohyb hráčů bez míče a také přihrávky. Potom jsme provedli dobrá střídání,protože oba jak Míčka tak i Koloušek bojovali, oba mohli vstřelit branku a nakonec Koloušek přihrál krásně na rozhodující branku velmi dobře hrajícímu Zýkovi.