Hanf V. 1

rozhodčí : Ratajová, Hejný,Šípek--delegát KFS: Noháč

Sestava Lidic: Wohlmut -- Jan Hlawiger(od 88.min. Luka ),Topka,Stárek,Rudek --Míčka,Aleš Radosta ( od 88.min.Šromovský),Zýka,Hanf --Tomáš Radosta, Egrmaier

Náhradníci: Šromovský,Luka

Průběh zápasu: Do zápasu proti našemu velkému rivalovi jsme nastoupili velmi aktivně a nažhaveni, což se projevilo hned v l. minutě ,kdy Josef Stárek hlavou vyslal přihrávku po výkopu na Tomáše Radostu a ten hned " z první " poslal do uniku Tomáše Egrmaiera,který nezaváhal a poslal Lidice do vedení 0:1. Hned v 5. minutě utkání však přišel z pravé strany centr do našeho uzemí a Kosora vyrovnal na 1:1. Slavoj Kladno po tomto vyrovnání začal hrát více dopředu, rozhodčí Ratajová v lO. minutě zcela nepochopitelně zapískala Jardovi Topkovi hraní rukou(i když ji měl evidentně za zády, což potvrdil i na místě přítomný rozhodčí Láďa Najman,který byl přímo u místa kde došlo k udajnému přestupku)nařízenou penaltu promŕ cnil Jan Tyburec a poslal domácí do vedení 2:1. Potom se hra vyrovnala a odehrávala se spíše v prostředku hřiště. Ve 33. minutě jsme zautočili po levé straně V.Hanfem, vznikla v pokutovém uzemí skrumáž ve které Jícha zcela evidentně držel Josefa Stárka za což nařídila Ratajová zcela správně penaltu pro Lidice-- Tomáš Radosta 2:2. Jícha dostal hned žlutou kartu za odkopnutí míče

Druhý poločas začali lépe domácí, my jsme moc otevřeli hru. V 55. minutě měli domácí velkou šanci,ale zázračně nohou vyrazil Wohlmut Tyburcovi tutovku. Domácí Slavoj si začal vytvářet převahu,my jsme kazili přihrávku,ale přitom se hra zbytečně přiostřila, postupně v 6O.Puverle, v 67. Kosora a v 68.min Tyburec inksovali převážně za řeči žluté karty.V tuto dobu jsme již vyrovnali hru, a to se nám vyplatilo hned v 69. minutě,kdy krásně vybojoval míč Aleš Radosta ve středu hřiště, ihned jej poslal do prava na svého bratra Tomáše a ten po krátkém sprintu poslal prudký centr před branku Slavoje. Michal Douša míč nezachytil a ten se dostal k nehlídanému Vaškovi Hanfovi ml(nastoupil téměř po roce absence za A mužstvo poprvé a hned rozhodl zápas.).který jej poh otově zasunul do sítě a poslal Lidice do vedení 2:3. Domácí byli hodně překvapeni a zdrceni. Od této chvíle jsme zase převzali otěže zápasu do rukou my. V 75. minutě jsme Egrmaierem kopali 2 rohové kopy. V prvním případě krásně vyráží Douša Stárkovu hlavičku nad břevno a ve druhém případě Aleš Radosta hlavou těsně minul domácí branku. Utkání jsme potom i v závěrečném tlaku domácích uhráli na vítězství.