TJ Sokol Lidice

2006 / 2007

3.kolo Lidice - Žebrák 4:1

Sokol Lidice - Spartak TOS Žebrák 4:1 (2:0)

Dvacet minut to byla spíš nuda, ale pak ve 25.minutě pálil ve skrumáži T. Radosta, jeho ránu obrana zblokovala, ale Stárek při návratu do sestavy už se nemýlil - 1:0. V závěru půle se lámal chleba. Nejprve zahrozili jinak málo aktivní hosté, ovšem Tlustý jejich závar uhasil rázným odkopem. Na druhé straně Stárek ve 43.minutě odvrátil hlavou výkop gólmana přesně na Záleského, ten byl faulován a T. Radosta z penalty zvýšil na 2:0. Po obrátce byl v hlavní úloze opět on. Po rohu hlavičkoval do tyče, po něm mířil Zýka z TK těsně mimo. Přišel další roh v 75.minutě a tentokrát už T. Radosta hlavi9?koval po Egrmaierově centru přesněji - 3:0. I za jasného stavu nastaly domácím komplikace. Draxler v 77.minutě po zaváhání Drtiny snížil na 3:1, odstartoval nápor hostů a gólman musel své předchozí zaváhání napravit krásným zákrokem po bombě do šibenice. Následně přišly velké nervy. Tlustý v 84.minutě fauloval protihráče, ten na něj údajně plivl a záložník Lidic oplácel ručně. Byl vyloučen, přesto jeho tým v hektické atmosféře v 86.minutě ještě zv_ fdšil. Záleský byl opět faulován a T. Radosta ani při druhé penaltě nezaváhal a upravil na konečných 4:1.

Branky: 25. Stárek, 43., 75. a 86. T. Radosta.

Rozhodčí:Zdeněk. ČK: 84. Tlustý (L).

Lidice: Drtina - R. Halwiger, Topka, Stárek, Rudek - Tlustý, J. Halwiger, Zýka (70. Vokurka), Egrmaier - T. Radosta, Záleský.