TJ Sokol Lidice

2006 / 2007

23.kolo Lidice - Slaný 3:5

Sokol Lidice – SK Slaný 3:5 (1:5)

“Máme dost zraněných, někteří budou hrát se sebezapřením,” obával se vedoucí domácího týmu Vasil Stach. A měl proč. Už v 5. minutě  dával Galbavý na Pleváka, ten  ovšem prázdnou klec netrefil. Pak si však naběhl na kolmici Tauš a nemýlil se, další přihrávku Volfa zužitkoval Plevák – 2:0. Další gól padl po akci Hrubika. Poslal přihrávku na Volfa, jenž gentlemansky branku přenechal zakladateli akce. Obrana Lidic následně neubránila  Volfa a Wohlmut si jen sáhl na míč – tedy ve 14. minutě to bylo již 0:4 !!!!

Po tomto šoku se domácí zvedli a v 21.minutě Hlásek trefil centr Šimůnka hlavou do šibenice. Avšak jeho tým zmrazil výstavní tečovanou trefou ve 32.minutě Hrubik – 1:5.
Domácí udělali po přestávce několik změn a Slaný polevilo. T. Radosta z TK trefil jen Šarocha a po krásné kombinaci pálil Šimůnek pozdě. Naději pro Lidice zařídil v 69. minutě Halwiger. Svůj projektil vyslal Koloušek, střídající brankář Kudrna tak tak zakročil. Na ránu A. Radosty v 88.minutě už však neměl. Mohlo to být ještě zajímavé, kdyby rozhodčí Ratajová pískla hostům ruku.

“Kluci se dobře pohybovali a soupeře přehrávali. Postup jsme si mohli zajistit dávno, zápasy s Lužnou a Mutějovicemi jsme hráli podobně jako tady, ovšem oba jsme prohráli,” zalitoval trenér Slaného Rony Tauš a dodal, že jeho mladičký tým před rokem a půl v Lidicích dostal výprask 1:9. Inu, časy se mění a někdy rychle.

Branky: 21. Hlásek, 69. J. Halwiger, 88. A. Radosta - 12. a 32. Hrubik, 6. Tauš, 8. Plevák, 15. Volf. Rozhodčí: Ratajová.