branky : Erben 1 Zýka 2

Večeřa 1 Hlásek 1

Rozhodčí: Krupa, Hůla,Zelenda

Sestava Lidic: Wohlmut—Roman Halwiger,Záleský,Topka(od 13.min.Míčka),Jan Halwiger—Aleš Radosta,Hlásek(od 72.Rudek),Zýka,Tomaš Radosta,Egrmaier—Hanf

Průběh zápasu: od začátku utkání se obě mužstva pouze oťukávala. Ve 4. minutě utkání, provedla naše obrana chybu v rozehrávce, domácí se dostali ke střele ,ale náš Wohlmut si s jejich střelou poradil. Hned o minutu později,vybojoval míč ve středu hřiště Tomáš Radosta, a vyslal do uniku našeho Hanfa,kterému však domácí brankář šanci krásným zákrokem chytil. V 7. minutě jsme se však již radovali a to když na pravé straně zálohy Aleš Radosta unikl, poslal krásný centr před branku,kde hlavou trefil jeho bratr tyčku,míč se odrazil k Petrovi ZÝKOVI a ten upravil na 0:1 pro Lidice.

Hned o minutu později tedy v 8. minutě krásně Tomáš Radosta nahrál HLÁSKOVI a ten chytrou střelou zvýšil již na 0:2 pro Lidice. Ve 13. min. jsme provedli střídání,kdy za svalově zraněného hrajícího trenéra Jardu Topku nastoupil Daniel Míčka. Ve 14.minutě však domácí dokázali snížit skóre utkání na 1:2,když se hezky přes zeď z trestného kopu trefil ERBEN. V 16.minutě střílí Tomáš Egrmaier z 20 m trestný kop, domácí brankář míč neudržel,ale Tomáš Radosta nestačil dorazit do sítě. Hra se přelévala ze strany na stranu, obě mužstva se snažila o utočení,ale naši byli na tom lépe. Ve 27.minutě vybojoval míč Tomáš Radosta, nahrál svému bratrovi Alešovi a ten krásným pasem poslal do uniku Hanfa,kterému však jeho střelu domácí brankář kryl.Ve 30.minutě jsme se radovali po třetí,když míč v obraně vydoloval Roman Halwiger,nahrál jej Tomášovi Radostovi a ten vyslal do akce Petra ZÝKU,který si obhodil i vyběhnuvšího brankáře a upravil již na 1:3 pro Lidice. Poločas potom jsme již v klidu dohráli.

V kabině jsme potom upozornili, že ve druhém poločase budeme hrát proti silnému větru a také se to projevilo hned od začátku. Docházelo k situacím,kdy naši odkopli míč od branky ,ale vzhledem k síle větru se míč v podstatě dostal pouze k polovině hřiště a domácí jej hned vrátili k naší brance,takže se dostávali do tlaku. V 58. minutě jsme však dobře zakombinovali, k míči se nakonec dostal osamocený Egrmaier,ale jeho střela skončila těsně vedle. V 59.minutě provedla naše obrana velkou chybu, k míči se dostal střídající domácí VEČEŘA a střelou přes celou branku snížil na 2:3. Hra se potom kouskovala a to hlavně vinou domácích,kteří stále měli nějaké připomínky na rozhodčího,který dle mého názoru nijak špatně nepískal. Hodně křičeli domácí fandové,ale tak to bývá v Pavlíkově vždycky. Domácí mužstvo ve snaze vyrovnat si vybojovalo pouze několik rohových kopů, jinak se do extra velké šance nedostali, Utkání jsme dohráli v pohodě i když pod mírným tlakem.

Závěrem lze říci, že naše mužstvo po velmi dobrém začátku,kdy jsme již v 8. minutě vedli 0:2, utkání zvládlo velmi dobře hlavně po taktické stránce.Sice se nám zranil hrající trenér,ale Míčka jej dobře nahradil. Výborně hrála záložní řada, dobře se dařilo Zýkovi a až do zranění i Hláskovi , na všechny branky v podstatě nahrál Tomáš Radosta. Domácí se snažili o utočení, ale tentokrát jim to nevyšlo a my jsme odvezli důležité body. Utkání se hrálo v silném větru a celkově byla zima,ale my jsme to zvládli.