Sokol Lidice - Slavoj Koleč              3 : 2 (2:1)

branky : Záleský 1 Vaněk 2

Tomáš Radosta 2

Lidice: Drtina - Míčka, Topka, A. Radosta (71. Koloušek), J. Halwiger - Tlustý, Vokurka, Zýka (85. Rudek), Egrmaier - Záleský (79. Šromovský), T. Radosta

Rozhodčí: Machýček.ČK: 2. Huja.

Hned v první minutě se ocitl v šanci hostující Kluka, ale zamířil do boční sítě a domácí se pak zlepšili. Do tlaku se dostali sérií pěti rohů, nicméně nejnadějnější Záleského pokus mířil těsně vedle. Ve 25. minutě už se skóre měnilo. Rychlý oslovil Vaňka a kanonýr ukázal, že i v této sezoně bude dávat góly 0:1. Hosté se drželi až do samého závěru půle, který však totálně nezvládli. Nejprve Egrmaier ve 41.minutě zabojoval a s jeho přistrčením se nepáral do útoku nečekaně zařazený Záleský - 1:1. Hned ve 42. minutě vznikl před Plotěným závar, obránce Huja kryl dělovku zblízka rukama a hlavní sudí po poradě s asist entem odpískal penaltu, z níž T. Radosta obrat dokonal na 2:1 pro Lidice

Hned po změně stran mohl srovnat Rychlý, ale stejně jako posléze posily Hafenrichter (Stehelčeves) či Grubner (Brandýsek) neuspěl. Domácí svůj nápor umocněný čtrnácti rohy také dlouho nemohli přetavit v branku, ale v 84. minutě po rychlém brejku Koloušek mazácky ze zadní lajny uvolnil T. Radostu a ten zvýšil na 3:1 pro domácí. Jeho gól byl nakonec důležitý, neboť po chvíli si Vaněk naběhl na dlouhý výkop Plotěného a v 88. minutě snížil na konečných 3:2. Šanci vyrovnat měl ještě Vicenec, ale skóre už se neměnilo. Domácím navíc pomohl sudí, který, přestože se střídalo, hrací dobu ještě nepatrně zkrátil. "Ale jinak jsme měli převahu a vyhrát si zasloužili," mínil domácí předseda Vasil Stach. Hostující sekretář Jan Zatloukal s ním docela nesouhlasil. "Více lepších šancí jsme měli my. Stačil by nám bod, sahali jsme po třech, ale nemáme nic. Vzadu jsme příliš chybovali," posteskl si.